{optional_htmlcode}

Apartmán VILLA GARDENIA Nízke Tatry - Donovaly
Apartmán VILLA GARDENIA

kniha návštev (strana 1 / 2)

Apartmán je po rozsiahlej rekonštrukcii. Môžem vrelo odporučiť. Strávili sme tam nádherný týždeň s rodinou. Deti 5 a 6 rokov zvládli pobyt tiež vynikajúco, a to sme sa pred tým obávali či nie sú veľmi malí na takéto dobrodružstvo. Ďakujeme skvelému personálu, určite sme sa nevideli posledný krát.

Roman Šustek 22.06.2015

Chceme sa s celou rodinkou poďakovať, za krásny pobyt na Donovaloch, (predĺžený pobyt - máj 2015). Všetko bolo super, apartmány krásne, čisté. Super wellness, dobre sme si oddýchli. ďakujeme veľmi pekne pani recepčnej, veľmi ľudský prístup k hosťom. Všetky informácie, ktoré sme potrebovali nám ochotne poskytla.Deti boli nadšené z detského ihriska, užili si predĺžený víkend. Určite sa k Vám vrátime a želáme všetko dobré. rod. Majerčiaková

Jarmila 17.05.2015

Apartmány nové, čisté, trošku menšie, počuť každý pohyb na chodbe, raňajší budíček - zatváranie dvier hosťami ďalších apartmánov. Kuchynka mala nedostatok len v nožoch - nekrájali. Kúpeľňa nová, čistá, pekne zariadená. Neodporúčam však wellness, ak by som zariadila mini šatňu unisex, ideálne by bolo nechať max 6 ľudí naraz v celom wellnesse, dve z troch saun nespĺňali teplotu, tretia úplne plná (menšie kapacity), vo vírivke si deti spravili bazén, takže o relaxe sa nedá hovoriť. Navyše žiadna kontrola pre nevedomcov, ktorí chodia do sauny v plavkách a tiež pri občerstvení, odchode z wellnessu ani nohy. Recepčná, ktorá sa nasilu usmieva ale inak o lokalite a nejakom vyžití Vás informuje podaním mapky... ale tak keď si človek pobehá, nájde bowling, laserovú strelnicu, bobovú dráhu, výbornú reštauráciu, pobehá kopce, nakoniec si spraví pekný predĺžený víkend :)

Marcela 04.05.2015

Keď mi manželka oznámila, že ideme na Donovaly, bol som spočiatku rozpačitý. Avšak vďaka skvelému ubytovaniu som si užil aj pre mňa nie veľmi obľúbené Donovaly. Villa Gardenia je apartmán, ktorý sa kvalitou vyrovná tým najlepším!

Alojz Rusíny 26.01.2014

Nie nadarmo patrí Villa Gardenia na Donovaloch k najvychytenejším apartmánom. Kvôli veľkému záujmu si rezervujeme ubytovanie na aj o pol roka skôr. Vždy príjemný personál, čisté izby, krásny výhľad na zasnežené nízke tatry. Jediná dovolenka v roku po ktorej sa vraciame domov vysmiati a zrelaxovaní.

Zdena Sarnova 07.12.2013

Ubytovať sa vo Ville Gardenia bola naozaj skvelá voľba. Vďaka skvelému personálu, čistým izbám a nádherne zasneženému svahu sme si dovolenku vychutnali do sýtosti. V apartmáne si mali modernú kuchynku, káblovku. Či manžel, ja alebo deti, každý sme si vedeli nejako vyplniť a užiť voľný čas.

Erina gabrisova 04.12.2013

Jednoducho nádhera. Išiel som sem na odporúčanie známych a naozaj neľutujem. Všetko krásne čisté, moderné a za neporovnateľne nízku cenu oproti konkurencii. Najviac sme ocenili blízkosť lyžiarskeho svahu k apartmánovému domu a moderný wellness

Lojzo 19.11.2013

Pravdu povediac, čo sa týka hodnotenia hotelov a apartmánov, vždy bývam veľmi kritická. Pri tomto apartmánovom hotely sa to však nedá. Všetko bolo úplne tip top. Od uterákov na posteliach v tvare labutí po milú a vždy usmiatu recepčnú, ktorá nám rada vyhovela s každou našou požiadavkou. Pochváliť musím aj nový Wellness, ktorý je jeden z najlepších v akých som kedy bola.

Danka Rybanska 09.11.2013

Skvelá voľba pre rodiny s deťmi. Hneď vedľa apartmánového domu je vybudované detské ihrisko. Zatiaľ čo vy oddychujete vo Wellness, vaše deti sa môžu dosýtosti vyhrať. Lyžiarsky svah je veľmi blízko, čo ocení každý lyžiar. Komfort, kvality, našli sme tu všetko, čo sme si mohli želať.

Janko 07.11.2013

Pokiaľ hľadáte luxus za rozumnú cenu, tak Gardenia je jasná voľba. Našla som tam všetko potrebné, aby som si mohla týždeň oddýchnuť a zregenerovať. V regenerácii mi pomohol najmä novo vybudovaný wellness, ktorý na Donovaloch len tak nenájdete. Mali tam sauny od výmyslu sveta - bilinková, fínska, parná.

Adriana 03.11.2013

TOPlist